Szkolenia

Jestem Stylistką, specjalistką ds. Kreowania Wizerunku, Trenerem Szkoleniowcem oraz Wykładowcą w Centrum Nauki i Biznesu "Żak"  na kierunku "Stylistka-Wizażystka"
Ta strona poświęcona została wyjaśnieniu kim jest Osobista stylistka,  na czym polega moja praca, oraz jaki zakres szkoleń wykonuję. 
Przeprowadzam analizę kolorystyczną

Jest kilka typów analizy kolorystycznej, brytyjska, kalifornijska, niemiecka. Ja pracuję na niemieckiej, opartej  o cztery podstawowe pory roku - Wiosnę, Lato, Jesień i Zimę.
Używam do tego celu ram kolorystycznych, oraz chust garderobianych.
Każdy kto skorzysta z analizy otrzymuje ode mnie Paszport kolorystyczny. Jest to karnet Twoich kolorów, taka mała mini ściągawka, aby w każdej chwili można było upewnić się, że to co chcesz kupić jest w odpowiednim kolorze. Otrzymasz też wskazówki dotyczące makijażu.


Analiza kolorystyczna 300 zł (wystawiam faktury VAT)

Analizę sylwetki

Analizę sylwetki określam na podstawie wymiarów zdjętych z sylwetki, podpowiadam jak zatuszować, to co chcemy ukryć, jak wydobyć atuty naszej figury. Na podstawie kilku ćwiczeń pokażę Ci jak  równoważyć proporcje twojego ciała. Określę również, kształt twojej twarzy.

Przy analizie sylwetki otrzymujesz ode mnie
Teczkę Twojego Stylu.

W niej znajdzie się karta opisująca zalety i wady  figury, lista ubrań, jakie są dla Ciebie najkorzystniejsze, dowiesz się też, co jest Twoim absolutnym wrogiem, czego musisz unikać.

Przykładowa karta dla sylwetki typu "Rożek"

Nauczę Cię jak tworzyć stylizację, co z czym łączyć, by idealnie współgrało ze sobą i pasowało do Ciebie. Dowiesz się też o sile dodatków, jak je stosować, by za każdym razem z tych samych ubrań, mieć inny zestaw.

Dobiorę odpowiednie okulary i biżuterię do Twojej twarzy.

Analiza sylwetki 250 zł (wystawiam faktury VAT)


Przegląd szafy

Stoisz przed szafą pełną ubrań i nie wiesz w co się ubrać?, masz za mało lub za dużo rzeczy, a może mieszkają w niej takie, które od kilku sezonów nie pasują na Ciebie?

Czas to zmienić.

Wspólnie przejdziemy przez przegląd szafy, pokażę Ci, które
ubrania możesz zatrzymać, a z którymi trzeba definitywnie się pożegnać, wyeliminujemy te, które do niczego nie pasują, są wrogiem  Twojej urody i nie da się ich połączyć z  pozostałymi ubraniami

Stworzę bazę Twojego Stylu, pokażę Ci jak tworzyć stylizacje, co ze sobą łączyć, by Twój wygląd był oryginalny i perfekcyjny.

Dostaniesz listę zakupów, rzeczy które powinnaś mieć, aby podkreślić swoją figurę i typ urody. Bazę podstaw, klasyki i modnych dodatków. Przy tym wyborze będę mieć na uwadze również Twój codzienny dzień, Twoją pracę i typ osobowości.
Przeglądam zarówno damskie jaki i męskie szafy.
Czas przeglądu ok. 3 godzin, cena 300 zł, każda następna 90 zł  (faktury VAT)
dla puławianek rabat 20%

Zakupy ze stylistką ( Personal Shopper)

Ta oferta skierowana jest do osób, którym trzeba pomóc w zrobieniu odzieżowych zakupów, nie tylko na wielkie okazje typu wesele, ślub, przyjęcie, bal, ale również by stworzyć zestawy codzienne. Stylistka pomaga w dobraniu garderoby w najlepszym fasonie  i odpowiednim kolorze.

Zakupy z osobistą stylistką, nauczą Cię jak nie kupować, rzeczy, których nigdy nie założysz, uchronią przed wydawaniem pieniędzy na coś, co do Ciebie nie pasuje i czego nie potrzebujesz. Poznasz jak łączyć części garderoby, aby pasowały do siebie i innych rzeczy.
Nauczę Cię jak robić rozsądne zakupy jak korzystać z wyprzedaży.
Takie zakupy trwają ok. 3-4 godzin, jeśli jednak potrzebujesz więcej czasu, oczywiście poświęcę Ci go tyle, ile potrzebujesz. Możemy też pojechać na zakupy do innego miasta. Jak się już poznamy i będziesz potrzebować szybkich zakupów, mogę zrobić je za Ciebie, dostarczyć Ci garderobę do domu, abyś spokojnie mogła sobie wszystko przymierzyć, a to, co Ci nie będzie pasowało zwrócę do sklepu.
Koszt tej usługi to 300 zł - 3 godziny, każda następna 90 zł za godzinę (wystawiam faktury VAT)

Szkolenia dla firm i osób indywidualnych

Przeprowadzam szkolenia i warsztaty dla firm i osób indywidualnych (faktury VAT).
Szkolenia takie są miłym urozmaiceniem różnych spotkań towarzyskich, przy "babskich pogaduchach", na wyjazdach integracyjnych, dla wszelkich grup zorganizowanych. Szkolenia oparte są o prezentację multimedialną oraz ćwiczenia praktyczne.

Przeprowadzam szkolenia z zakresu:
Kreowanie wizerunku
Zasady Dress Code
Etykieta w biznesie
Analiza kolorystyczna dla profesjonalistów
Stylizacja pań
Stylizacja panów
Wizaż - Dobór makijażu
Metamorfoza
Analiza sylwetki on line
Stylizacja i zakupy on line
Lookbook - gotowa ściągawka z Twoich ubrań (gotowe zestawy i stylizacje, 20 stylizacji 200 zł)
Oferuję Vouchery ma moje usługi

Pakiet Gold

Pakiet Silver

Pakiet VIP - całoroczna usługa osobistej stylistki

oraz "Dzień ze stylistką"
wycena indywidualna

 *przegląd szafy do 3 godzin.

Lokalizacja - Puławy, Lublin, Radom, Warszawa (woj. lubelskie, mazowieckie)
kontakt:
babooshkastyle@gmail.com
tel. 600 37 89 09

Komentarze

  1. serdecznie polecam,wielokrotnie korzystałam z usług stylistki i jestem bardzo zadowolona :-) moje ubrania są teraz kolorowe i kobiece.Naprawdę warto zainwestować w pomoc ze strony profesjonalisty .Napewno jeszcze skorzytam i gorąco polecam Kobietki !!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ceneo

@marzena_walczak_stylist

Copyright © Babooshka Style