Sylwetki polskich projektantów

Od początku blogowania przedstawiam Wam sylwetki polskich projektantek i projektantów. Dlatego postanowiłam zrobić osobną o nich stronę, aby łatwiej było trafić do tych postów.

Każdy z nas, kto interesuje się modą chciałby poznać projektanta, zobaczyć pokaz, albo chociaż jego kolekcje, poznać choć na chwilkę jego warsztat, zobaczyć miejsce, które jest dla niego ważne.

Mamy bardzo dużo zdolnych projektantów i większość z nich chciałabym poznać osobiście. Wśród tego grona tylko dwie znane projektantki - Gosię Baczyńską i Ewę Mingę, które odniosły światowy sukces, mają w sobie to coś, ten dar kreatywności i przewidywania, żeby ich kreacje były pokazywane na wielkich salonach światowej mody.

Dla mnie moda jest formą sztuki, tak samo ważna jak kultura, rozwija nasze wnętrze, jest wszechobecna we wszystkich dziedzinach naszego życia, chociaż nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę. Otacza nas jak powietrze, ja w niej kocham zmienność, kreatywność, indywidualizm.

Pierwsza była Gosia Baczyńska, post W Atelier Gosi Baczyńskiej

   
Następna na mojej liście była Ewa Minge, z całym postem możecie się tu zapoznać
           

Następny na mojej liście był Tomasz Ossoliński

fot. Fot. Akpa, źródło http://www.elle.pl/moda/artykul/tomasz-ossolinski-before-the-showfot. www.ewaminge.com https://www.evaminge.com/

Następna była Agnes Wuyam, którą miałam przyjemność poznać osobiście, gdyż byłam zaproszona na jej kameralny pokaz w Warszawie, wpadnijcie na cały post

 Fot. Karolina Staniszewska

Następny był Patryk Wojciechowski, którego również poznałam osobiście, byłam na jego pokazie, i Patryk zgodził się, na wywiad, który również jest na moim blogu, ciekawa lektura, zapraszam na ten post.


Następnie pisałam również o mężczyźnie, o Dawidzie Wolińskim


Kolejny post o kobiecie projektantce Marzenie Chełmińskiej pojawił się u mnie w grudniu 2017 roku, zapraszam na post z tą wyjątkową kobietą
http://www.babooshkastyle.eu/2017/12/pokaz-kolekcji-marzeny-cheminskiej.html


Komentarze

  1. Gratuluję wycieczki. Marzenia jak widać się spełniają.
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Ceneo

@marzena_walczak_stylist

Copyright © Babooshka Style