O mnie

Mam na imię Marzena, mam 55 lata, prowadzę M Studio Styl i Reklamy. Jestem projektantką, grafikiem, projektantką wnętrz, kocham swoją pracę,  ale od zawsze interesowałam się modą,  to moda jest moją pasją. Dlatego powstał ten blogPasja rodzi profesjonalizm, zostałam więc Stylistką/Wizażystkąspecjalistką ds. stylizacji i kreowania wizerunku, oraz trenerem szkoleniowcem. 
W obecnych czasach, wygląd ma bardzo duże znaczenie, jako plastyk, stylistka,  wiem jak przy pomocy odpowiednich fasonów i kolorów wydobyć piękno, nasze atuty i jak ukryć to, czym nie chcemy się chwalić.
Potrafię przeprowadzić analizę sylwetki, bądź analizę kolorystyczną typu urody. Zajmuję się również kreowaniem wizerunku, wiem, jak  wiele innych czynników wpływa na jego całokształt, a wieloletnie doświadczenie w kreowaniu wizerunku firm, bardzo mi w tym pomaga.Nowe trendy poznaję na eventach i pokazach mody, nie stronię też o fachowej literatury, prasy, lubię czytać i zgłębiać wiedzę. 

Osoby zainteresowane szkoleniami lub usługami w zakresie stylizacji, kreowania wizerunku, przeglądu szafy czy zakupów ze stylistką, zapraszam na stronę "Szkolenia".


Piszę też o kosmetykach, zabiegach pielęgnacyjnych i dbaniu o siebie, polecam sklepy w których możecie zrobić zakupy. Pokazuję, że życie nie kończy się na magicznej liczbie.

1 komentarz:

  1. Dobrze że napisałaś parę słów o sobie, czytelnicy na to liczą, tego też oczekują. To samo tyczy się Instagrama. Im więcej piszesz o sobie, od siebie z tym większym zainteresowaniem i interakcją się to spotyka. Warto zrobić selfie i napisać w skrócie kilka słów, otworzyć się. Polecam Adriana Style

    OdpowiedzUsuń