Wielkimi krokami zbliża się czas prezentów

Mimo iż mamy nadal październik i najpierw będzie Halloween, to wielkimi krokami zbliżają się również Mikołajki jak i Gwiazdka. Już dziś możemy pomyśleć o prezencie, który chcemy oferować komuś bliskiemu. Każdy czas jest idealny na dawania sobie prezentów.
Wiele osób ma problem z kupieniem fajnego prezentu, nie wie co kupić, czym sprawić przyjemność. A tak naprawdę to wcale nie takie trudne, wystarczy poznać zainteresowania osoby, którą chcemy obdarować. W przypadku kobiet, często sprawdzają się perfumy, biżuteria, ładna bielizna, czy bilety na koncert, do teatru lub bon podarunkowy do Spa. W przypadku mężczyzn, książki, filmy na DVD, gry, oraz również biżuteria. Wielu panów też ją nosi i lubi.
Ja lubię biżuterię, zmieniam ją w zależności od stylizacji, miejsca, czasu i okoliczności. Lubię naszyjniki, kolczyki i pierścionki.
W sklepie Getnamenecklace można kupić piękną biżuterię ze srebra, srebra pozłacanego 18 K złotem, oraz złota 14K i 18K. Biżuteria ta jest wyjątkowo piękna i precyzyjnie wykonana. Dość oryginalna,  spersonalizowana. W ofercie tego sklepu znajdziemy biżuterię z literkami, zdjęciami, napisami, imionami.

Pokaże Wam jakie oryginalne naszyjniki można tam zamówić.
Naszyjnik z monogramem, może być przepięknym prezentem, dedykowanym komuś bliskiemu.
Wykonane są z samego złota, bądź srebra pozłacanego.Są w nowoczesnym stylu lub vintage, pasują do wielu stylizacji i można je nosić niezależnie od wieku. Super prezentuję się taki naszyjnik w komplecie z bransoletką.

Można też wybrać same bransoletki z imionami lub monogramami, nowoczesne, klasyczne lub vintage


W tym sklepie jest też dział poświęcony narodzinom dziecka, cudne są zawieszki i pierścionki, które upamiętniają ten czas. Myślę, że mogą być idealnym prezentem dla naszych mam, by patrząc się na pierścionek, miały nas przed oczami. Możemy też taki pierścionek ofiarować świeżo upieczonej mamie. Zajrzyjcie na stronę i  zobaczcie sami jakie fajne tam są pierścionki.(tu)

Pierścionki z kamieniami i grawerem - osobistym, dedykowanym, to piękna pamiątka narodzin dziecka, lub ślubu, rocznica zakochania, połączenia się w pary etc.

W ofercie sklepu jest sporo biżuterii i dodatków dla mężczyzn, oto co mi się spodobało.
Jest biżuteria srebra i złota, oraz zegarki z drewna np. na których też możliwe jest wykonanie graweru. Taki prezent jest jedyny w swoim rodzaju i zawsze będzie przypominał odbarowanemu, od kogo go dostał.
Naszyjnik z odciskiem palca 

Hebanowy zegarek

Pierścionki, sygnety, zawieszki mogą być dobrą podpowiedzią w związku ze zbliżającymi się mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia.

Komentarze

Publikowanie komentarza

@babooshka_style

Copyright © Babooshka Style