Original jewelry for special occasions


Jestem miłośniczką biżuterii, lubię zarówno z prawdziwych kruszców - srebra, białego złota, jak i sztuczną, ze stali szlachetnej, a nawet czasami z mas plastycznych, czy  drewna. Bardzo ładna jest też biżuteria srebrna pozłacana. Biżuteria jest też świetnym prezentem na wiele okazji, na urodziny, święta, czy rocznicę ślubu.
Trafiłam na świetny sklep z piękną biżuterią, którą możecie spersonalizować.
Biżuteria spersonalizowana jest prezentem wyjątkowym, przeznaczonym tylko dla osoby obdarowanej. Na takiej biżuterii możemy umieścić datę, imię, sentencję...coś, co obdarowana osoba, będzie wiedziała, że to jest tylko dla niej. Grawerowana biżuteria ma swój niepowtarzalny wymiar. Idealne dla mam są wisiorki z imionami ich dzieci, ciekawie wyglądają takie małe stópki zawieszone na szyi lub serca ozdobione cyrkoniami i imionami. W sklepie internetowym Custom-neklace można zamówić takie wisiorki dla mam, lub bransoletki z takimi ciekawymi, grawerowanym zawieszkami.
Są tu zarówno wisiorki, jaki i pierścionki, bransolety, zawieszki oraz biżuteria męska.

Więcej oczywiście na stronie sklepu, jest tu biżuteria złota i srebrna. Ja jestem miłośniczką biżuterii srebrnej lub z białego złota, dlatego pokażę Wam co spodobało się mi z biżuterii srebrnej. Zapraszam do oglądania moich wyborów. Na pierwszy miejscu  podobają mi się bardzo zawieszki przeznaczone dla mam.
Motywy serca z grawerowanymi imionami dzieci, to niepowtarzalne naszyjniki, nikt oprócz nas nie będzie takich nosił. Na takim sercu możemy zmieścić imiona dla 3, 4 lub pięciorga naszych dzieci.
Słodkie są takie stópki jako zawieszki do naszyjników, lub jako zawieszki do bransoletek. Stopki z datą urodzenia dziecka i jego imieniem są piękną pamiątką na całe lata, najpierw możemy my nosić taki naszyjnik, a później nasze córeczka kiedy dorośnie.


Podobają mi się również zawieszki ze znakiem nieskończoności i imionami, są idealne jako naszyjnik dla pary. Może też być być super prezentem dla obojga z okazji rocznicy poznania, czy ślubu. Bardzo ładne są też te naszyjniki, które mają imiona, chciałabym taki mieć, nigdzie nie spotkałam takiego naszyjnika z moim  imieniem Marzena, może dlatego, że to stare nie popularne imię. Ale znalazłam z imieniem mojej siostry Diany.
Bransoletki ze znakiem nieskończoności i imionami, pasują każdemu,  młodym dziewczynom i dojrzałym kobietom. Są wyjątkowo piękne, ze srebra lub złota, oraz nowoczesne, zaciągane na ręce . Takie z dołączonymi imionami naszych dzieci na znaku nieskończoności, są wyjątkowe, a nasze dzieci są zawsze z nami, nawet wtedy kiedy są już dorosłe i mieszkają daleko od nas.
Piękna jest ta bransoletka z imionami czworga dzieci.


Możemy też znaleźć ciekawe pierścionki dla naszych księżniczek, w których też można umieścić wyjątkowy grawer na pamiątkę.

Ciekawa jestem, czy coś ze sklepu Custom-necklace, spodobało się Wam, co Wy byście wybrali dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. Czekam na Wasze wybory i komentarze, pozdrawiam.

Komentarze

  1. Wisiorek ze stópkami uroczy:))
    Fajne propozycje! Bardzo oryginalne!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

@babooshka_style

Copyright © Babooshka Style