Medora - Moda dla lekarzy

Moda dotyczy wielu dziedzin naszego życia, otaczającego nas świata. Co roku zmieniają się trendy na wystrój wnętrz, nowy design modeli samochodowych, nowy kolor roku wg Instytutu
Pantone, moda na dany kolor. Ktoś projektuje nasze ubrania. Zastanawialiście się kiedyś kto projektuje ubrania lekarskie? Ostatnio kiedy byłam w przychodni po receptę, czekałam w kolejce i obserwowałam poruszające się pielęgniarki i lekarki. Zaczęłam więc się zastanawiać, czy są jakieś firmy, które projektują ubrania dla tej grupy zawodowej. Przecież nie wszyscy muszą być ubrani tylko na biało, a na salach operacyjnych tylko na zielono czy niebiesko. Zaczęłam szukać w internecie i tak trafiłam na firmę Medora.
I jestem pod wrażeniem.


Nie wiedziałam, że od sierpnia tego roku pani Ewa Małgorzata Wiertelak, właścicielka firmy Medora, nawiązała współpracę z Ewą Mingę. Bardzo lubię projekty Ewy Minge, ciekawa jestem efektu tej współpracy. Nowa kolekcja Medora by Ewa Minge, zostanie zaprezentowana 18 grudnia, mam zaproszenie na to wydarzenie i niedługo przedstawię Wam fotorelację.
Coraz częściej spotykam kobiety, które prowadzą swoje firmy, odnoszą sukcesy, na Gali Lwic Biznesu, wiele z nich zostało odznaczonych. Cieszę się bardzo, że nam kobieto chce się działać i iść do przodu. Właścicielka Medora, Ewa Małgorzata Wiertelak

A teraz przedstawię Wam kilka ciekawych modeli jakie znalazłam na ich stronie. Kolekcje przeznaczone są dla lekarzy, kosmetologów, stomatologów czy dla tak zwanego personelu białego.


fot. Medora

Komentarze

 1. Dobry materiał, to podstawa takiego mundurka :)
  Latałam swego czasu po oddziale, to coś o tym wiem;)
  Ciekawe te propozycje:))

  OdpowiedzUsuń
 2. jako przedstawiciel zawodu białego powiem, że na powyższe propozycję skuszą się tylko prywatne, dobrze prosperujące lecznice. A szkoda. Zakłady prywatne to przetargi i cięcia kosztów ;)
  i to nie tylko w Polsce tak wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, bo i tak coś trzeba kupić, a te wcale nie są droższe od byle jakich ubrań

   Usuń
 3. Bardzo ładne propozycje:))))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne ubrania, świetnie wyglądające i w życiu nie pomyślałabym, że mogą być tak piękne dla zawodu białego :-) Piękny krój, wyglądający niczym sukienka u tej pani co ma żółty fartuch- rewelacja!
  Blog modowy Fotoludki.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne stroje. "Biały personel" również może wyglądać ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie tak, szkoda, że nie wszyscy to rozumieją, przecież zaopatrując przychodnie, można wybrać coś ciekawego

   Usuń

Prześlij komentarz

@babooshka_style

Copyright © Babooshka Style