O mnie

Mam na imię Marzena, mam 54 lata, z zawodu projektant, plastyk, dyplomowana projektantka wnętrz, z zamiłowania blogerka modowa. 

Chcę pokazać innym, że kobieta 50 +, może być barwna, oryginalna, że może mieć swój styl, marzenia, zainteresowania i swój sposób na modę - nią interesuje się od nastoletnich lat.

W obecnych czasach, wygląd ma bardzo duże znaczenie, jako plastyk, wiem jak przy pomocy odpowiednich fasonów i kolorów wydobyć piękno, nasze atuty i jak ukryć to, czym nie chcemy się chwalić. Nowe trendy poznaję na eventach i pokazach mody.

Chętnie pomagam innym osobom w doborze odpowiedniej garderoby, świadczę usługi jako "personal shooper".

Jestem właścicielką Studia Reklamy eM, świadczę usługi z zakresu projektowania, grafiki, poligrafii i reklamy,  o mojej pracy piszę czasami na blogu www.arts-i-design.blogspot.com.

Na blogu piszę też o kosmetykach, pielęgnowaniu i dbaniu o siebie, polecam sklepy w których możecie zrobić zakupy. Pokazuję, że życie nie kończy się na magicznej liczbie, że jeszcze wiele przed nami, że warto podążać za swoimi pasjami i marzeniami.


1 komentarz:

  1. Dobrze że napisałaś parę słów o sobie, czytelnicy na to liczą, tego też oczekują. To samo tyczy się Instagrama. Im więcej piszesz o sobie, od siebie z tym większym zainteresowaniem i interakcją się to spotyka. Warto zrobić selfie i napisać w skrócie kilka słów, otworzyć się. Polecam Adriana Style

    OdpowiedzUsuń