O mnie

Mam na imię Marzena, mam 54 lata, prowadzę Studio Reklamy i Projektowania Wnętrz, kocham swoją pracę,  ale od zawsze interesowałam się modą,  to moda jest moją pasją. Dlatego powstał ten blog

Pasja rodzi profesjonalizm,  zostałam więc specjalistką ds. stylizacji i kreowania wizerunku, oraz trenerem szkoleniowcem.

W obecnych czasach, wygląd ma bardzo duże znaczenie, jako plastyk, stylistka,  wiem jak przy pomocy odpowiednich fasonów i kolorów wydobyć piękno, nasze atuty i jak ukryć to, czym nie chcemy się chwalić.
Potrafię przeprowadzić analizę sylwetki, bądź analizę kolorystyczną typu urody. Zajmuję się również kreowaniem wizerunku, bo wiele innych czynników wpływa na jego całokształt, a wieloletnie doświadczenie w kreowaniu wizerunku firm, bardzo mi w tym pomaga.

Nowe trendy poznaję na eventach i pokazach mody, nie stronię też o fachowej literatury, prasy, lubię czytać i zgłębiać wiedzę. Obecnie uczęszczam do rocznego studium na kierunku Stylizacja i Wizaż.

Świadczę usługi jako "personal shooper", robię również przegląd szafy i stylizację ślubną dla obojga, prowadzę również szkolenia z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku.

Piszę też o kosmetykach, zabiegach pielęgnacyjnych i dbaniu o siebie, polecam sklepy w których możecie zrobić zakupy. Pokazuję, że życie nie kończy się na magicznej liczbie.

1 komentarz:

  1. Dobrze że napisałaś parę słów o sobie, czytelnicy na to liczą, tego też oczekują. To samo tyczy się Instagrama. Im więcej piszesz o sobie, od siebie z tym większym zainteresowaniem i interakcją się to spotyka. Warto zrobić selfie i napisać w skrócie kilka słów, otworzyć się. Polecam Adriana Style

    OdpowiedzUsuń