O mnie w mediach

Każdy z nas lubi , kiedy jego praca jest doceniona. Prowadzenie bloga, pisanie postów, przybliżanie czytelnikom własnego świata, poświęcanie własnego czasu, jest pewnego rodzaju pracą. Tym bardziej cieszy fakt, gdy dostrzegają nas inni i chcą nas przedstawić.
Dlatego pomyślałam sobie, że zrobię osobną stronę, gdzie będę wrzucała krótkie fragmenty wywiadów i linki do autorów tekstu.

Pierwszy wywiad przeprowadziło ze mną nieistniejące już FashionWall, nie skopiowałam, nie zapisałam tego nigdzie, a szkoda.

Drugi wywiad przeprowadziła ze mną na żywo Agnieszka Smreczyńska-Gąbka na spotkaniu "Lublin XXL Uwierz w Siebie".

Następna była Jaga, u niej na blogu w fashion50plus, pojawiłam się w jej wirtualnym klubie 50 plus.


Za zgodą Jagi fragment, na więcej zapraszam na jej blog, 
Kobiety 50plus, które zmieniają stereotypy

Oto Marzena, nowo upieczona 50plus i kilka stylizacji, które publikuję oczywiście za jej zgodą. Marzena także prowadzi bloga i ma coś, czego jej bardzo zazdroszczę – tatuaże.

Następnie zostałam przedstawiona w Stylissima wraz z innymi blogerami w konkursie Galerii Krakowskiej, przyłapani na modzie, któremu to Stylissima patronuje.  

Beata Podlasek przedstawiła mnie na swoim blogu Jestem bo mogę
Moje poszukiwania pięknych, ciekawych, odważnych kobiet po raz kolejny zakończyły się sukcesem :-)Tym razem odkryłam fantastyczny blog, którego autorka pokazuje jak piękna może być dojrzałość. Istnienie tego rodzaju blogów, potwierdza moje przekonanie, 

Moda nie zna metryki – wywiad z Marzenną Anną Walczak, to wywiad jaki przeprowadziła ze mną Sylwia Cegieła z portalu Kulturalne Rozmowy.
Tym razem do rozmowy zaprosiłam blogerkę modową Babooshka Style. Kobietę 50+, która – za namową swojej koleżanki – w wieku dojrzałym postanowiła zostać blogerką. Z pasją i wielkim zaangażowaniem zajmuje się modą, stylizacjami. Bywa na pokazach mody. Poznaje ten ciekawy świat od kuchni i udowadnia, że jeśli się czegoś bardzo chce, to można to osiągnąć i że ograniczenia istnieją jedynie w naszych głowach.

3 komentarze:

  1. Fantastyczne jest to pierwsze zdjęcie. Pełen profesjonalizm :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozkręcasz się, oby do przodu! Jesteś inspiracją dla nie jednej blogerki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Też jestem zachwycona tym pierwszym zdjęciem :) Super :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń